Felhívás DÖK koncertre!

2015. február 13-én délután DÖK napot tartunk, melyre az alábbi témakörökben várjuk jelentkezésed:

– fotógaléria: ha van olyan saját készítésű különleges fotód kinyomtatva, melyet szívesen megmutatnál másoknak is, jelentkezz, kiállítjuk munkádat!

– képzőművészeti és egyéb kézműves kiállítás: festészet, grafika, fazekasság, gyöngyfűzés, nemezelés stb…
Bármely technikával készült munkádat bemutatjuk

– ha verseket, vagy művészetről szóló értekezéseket írsz, jelentkezz, ne csak az íróasztalfiók lássa! Írásaidat kiállítjuk, vagy ha szeretnéd, felolvashatod.

– koncert-program: várjuk azok jelentkezését, akik olyasféle zenei produkcióval rukkolnak elő, melyet még szem nem látott, fül nem hallott az iskola falai között, s várhatóan nem is fognak tanszaki hangversenyeken felbukkanni

– vers- és prózamondás

– tánc: ha még csak hangszerrel próbáltad ki a zeneiskolai színpadot, de a lábadban is ott a ritmus, ne habozz! Jelentkezz és mutasd be tánctudásod.

Jelentkezés: a portán elhelyezett jelentkezési lapot töltsd ki, majd add át Subertné Palkó Mariann tanárnőnek. (Emelet 28.)
Jó ötletelést, felkészülést mindenkinek!

Jelentkezz 2015. január 31-ig!

Jelentkezési lapot a Zeneiskola portáján kérhetsz!

dok webre