„Gondolatok a maszk mögött” címmel alkotói pályázatot hirdet a Vikár Sándor Zeneiskola Diákönkormányzata

Olyan pályázatokat várunk, melyben megmutatod, hogyan látod a mai világot és a digitális oktatást a jelenlegi járványhelyzetben.

A pályázat részletei:

A pályázati felhíváson a Vikár Sándor Zeneiskola tanulói vehetnek részt.

A pályázati munka lehet rajz, rövid kisfilm, vagy megzenésített vers (utóbbiakat videó formátumban kell elkészíteni, akár telefonnal).

A pályázó legfeljebb egy darab, saját maga által készített művészeti alkotással nevezhet.

A rajzokat a földszint 8-as teremben vagy a könyvtárban lehet leadni (névvel, életkorral           jelölve). A videókat a Microsoft Teams felületen Kóti Gergő DÖK segítő pedagógus számára kell feltölteni és elküldeni.

Leadási határidő 2021. január 31. Eredményhirdetés: 2021. február 11.
A beérkezett alkotásokból kiállítást szervezünk.

Az alkotások minősítése az alábbi korcsoportok életkora szerint történik:
– 6-10 éves
– 11-14 éves
– 15-20 éves

Bővebb információ: Nagy Éva könyvtáros (könyvtár, fsz. 23-as terem), Kóti Gergő DÖK
segítő pedagógus (fsz. 8. terem)

A Zeneiskola Diákönkormányzata