II. DIGI-DAL ONLINE ÉNEKVERSENY

FELHÍVÁS

A VIKÁR SÁNDOR ZENEISKOLA-ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA NYÍREGYHÁZI ÁLTALÁNOS ISKOLÁS TANULÓK SZÁMÁRA A 2021/2022-ES TANÉVBEN IS MEGHIRDETI A DIGI-DAL ONLINE ÉNEKVERSENYT.

Jelentkezés az online nevezési lap és a felvétel beküldésével:
2022. május. 27. péntek
Eredményhirdetés a Vikár Sándor Zeneiskola honlapján:
2022. június 01. szerda

A NEVEZÉS DÍJTALAN!

NEVEZÉSI FELTÉTELEK:

1. Az online nevezési lap hiánytalanul kitöltve.
  2. Videófelvétel: Kérjük, hogy a jelentkezők lehetőség szerint egy videót készítsenek okostelefonnal vagy videókamerával (természetesen a két dal előadása történhet két felvételen is). A felvételeket kérjük, töltsék fel a YouTube videómegosztó portálra, majd a nevezési lapon a megfelelő helyre másolják be a videó linkjét, illetve linkjeit.
  3. Kérjük, hogy minden versenyző a felvétel elején mutatkozzon be.
  4. A felvétel címének kérjük a következőket megadni: versenyző neve, általános iskolájának a neve, iskolai évfolyama.

Milyen dalokkal lehet nevezni?

Egy tetszőleges népdal előadása bármilyen kísérettel, vagy kíséret nélkül.
Egy szabadon választott dal műfaji megkötöttség nélkül, annak előadása bármilyen kísérettel, vagy kíséret nélkül

Korcsoportok:

I. korcsoport – általános iskola alsó tagozat
II. korcsoport – általános iskola felső tagozat

A verseny célja:

Tehetségek felkutatása, tehetség-kibontakoztatás.

A videó minősége nem befolyásolja a verseny értékelését. Az értékelés során szakmai zsűri dönt arany, ezüst, bronz minősítés odaítéléséről, illetve dicséretről.

ONLINE NEVEZÉSI LAP:

Kérdések esetén az alábbi elérhetőségeken lehet érdeklődni:
digidalvikarzene@gmail.com