felso

IV. KELET-MAGYARORSZÁGI GITÁRVERSENY

IV. Kelet-Magyarországi Gitárverseny: eredmények

A nyíregyházi Vikár Sándor Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola megrendezi a IV. Kelet-Magyarországi Gitárverseny-t Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén megyék alapfokú művészeti iskoláiban tanulók számára.

A rendezvény helyszíne: Vikár Sándor Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola, 4400 Nyíregyháza, Kürt utca 5-11.

A verseny időpontja: 2020. február 28. péntek

Jelentkezési határidő: 2020. január 20.

Részvételi díj: 2500,- Ft/versenyző (számlát igény szerint biztosítunk)

A részvételi díjat átutalással kérjük befizetni az alábbi számlaszámra: 68800109-10004184 (Zenekultúra Támogatásáért Alapítvány)

Az átutalás közlemény részében kérjük feltüntetni: Gitárverseny – a versenyző neve

Befizetési határidő: 2020. február 3.

A jelentkezés során a számlázási nevet, címet szíveskedjenek feltüntetni. A jelentkezés az „Adatkezelési tájékoztató” megismerése, és a „Hozzájáruló nyilatkozat–személyes adatok kezeléséhez” elfogadásával és aláírásával érvényes. A verseny programjáról a rendező intézmény – elektronikus úton – részletes tájékoztatót küld a jelentkező iskolák részére.

A verseny anyaga: Három különböző karakterű és különböző zenei stílusú mű – egy kötelező és két szabadon választott mű.

További részletek:

Eredményes felkészülést kívánunk!