felso

Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben

Országos Oboa – Fagottverseny Területi Válogatója

2009. október 20. Eger

Oboa
I. korcsoport
Kovács Dorottya továbbjutott

Zongorakísérő: Tamás Attila
Felkészítő tanár: Purné Orha Andrea

II korcsoport
Sigmond Abigél

III. korcsoport
Sándor Flóra továbbjutott

Zongorakísérő: Dr. Széles Csabáné
Felkészítő tanár: Nyesténé Raizer Márta

Fagott
II. korcsoport
Kohut Attila

Zongorakísérő: Iváncza László
Felkészítő tanár: Dr. Csiszár Bernadett

XI. Országos Oboa – Fagottverseny

Sopron, 2009.december 4-6.

Oboa
III. korcsoport
Sándor Flóra I. díj

Zongorakísérő: Dr. Széles Csabáné tanári KD
Felkészítő tanár: Nyesténé Raizer Márta

I. korcsoport
Kovács Dorottya Különdíj

Zongorakísérő: Jeneyné Právicz Julianna
Felkészítő tanár: Purné Orha Andrea

Pál Miklós Erdészeti Oktatóközpont Népdalversenye

2009.október 21. Nyíregyháza

Szokol Judit III. helyezés

Felkészítő tanár: Hajdú Ágota

XIX. Hajnal akar lenni Népdaléneklési Verseny

2009.október 25. Szatmárnémeti

Gaál Eszter arany fokozat

Felkészítő tanár: Hajdú Ágota

Országos Klarinétverseny területi válogatója

2009. november 25. Nyíregyháza

I. Korcsoport Lukács Bence
Sarkadi Kristóf

Zongorakísérő: Körösparti Ágnes
Felkészítő tanár: Czakó Tamás

IV. Országos Ferenczy György Zongoraverseny

2009. december 4-6. Budapest

I. Korcsoport Baksa Zsófia III.díj

II. korcsoport Kiss Kornélia dicséret

Tanáruk: Konrádné Kun Erika

II. korcsoport Nagy Annabella

Tanár: Radó Zsuzsa

Csorba Emese

III. korcsoport Bacsi Dániel

Felkészítő tanár: Szabó Antalné

X. Országos Zeneiskolai Kürtverseny területi válogatója

2010. január 30. Debrecen

I. korcsoport Mikula Szilárd
II. korcsoport Vinnai Márton továbbjutott
III. korcsoport Pótor Márk továbbjutott
Somogyi Viktor továbbjutott

Zongorakísérő: dr. Széles Csabáné
Felkészítő tanár: Papp Istvánné

XII. Országos Zeneiskolai Zongoraverseny területi válogató

2010. február 2. Nyíregyháza

I. korcsoport
Baksa Zsófia továbbjutott
Felkészítő tanár: Konrádné Kun Erika

Hecker Noémi, Hecker Hanna
Felkészítő tanár: Szabó Antalné

Pucsok Tünde
Felkészítő tanár: Körösparti Ágnes

II. korcsoport
Fazakas Anna
Felkészítő tanár: Takács Julianna

Kiss Kornélia
Felkészítő tanár: Konrádné Kun Erika

Nagy Anna továbbjutott
Felkészítő tanár: Vasvári Tamás

Nagy Annabella, Széchy Viktória
Felkészítő tanár: Radó Zsuzsa

Hecker Hanna
Felkészítő tanár: Szabó Antalné

IV. korcsoport
Czakó Erik továbbjutott
Felkészítő tanár: Pólinkné Smid Ildikó

Sógor Tamás
Felkészítő tanár: Fesztóry Ágnes

„Amikor a tücskök ciripelnek” – Nemzetközi Vonósverseny

Backa Topola (Szerbia)
2010. február 26-27-28.

Dóka Eszter – hegedű I. díj

Tanára: Szabó Tünde Júlia
Zongora kísérője: Körösparti Ágnes

Miholecz Kitti – cselló I. díj
Tanára és zongora kísérője: Körösparti Ágnes

XI. Országos „Alba Regia” Kamarazene Verseny területi válogatója

2010. február 17. Nyíregyháza

Aranyos János gordonka
Miholecz Kitti gordonka

Aranyos János gordonka
Miholecz Kitti gordonka
Kiss Gréta gordonka

Tanáruk: Körösparti Ágnes

Béres Enikő gitár továbbjutottak
Béres Mariann gitár

Tanáruk: Czakó Erika

VII. Országos Czidra László Furulyaverseny területi válogatója

2010. március 3. Nyíregyháza

I. korcsoport Szentpéteri Fanni továbbjutott
II. korcsoport Cseh Annamária továbbjutott
Tarcali Eliza

III. korcsoport Bessenyei Bea Borsika
Szloveszki Dóra
Ütőn közreműködött: Szilágyi Márton

IV. korcsoport Décsei Réka

Kamara I. Cseh Annamária
Tarcali Eliza
Tar Regina
Szloveszki Dóra

II. Besssenyei Bea Borsika
Sváb Anna Havaska
Puskás Kata
Nagy Richárd (csembalo)
Miholecz Kitti (gordonka)

Tanár: Purné Orha Andrea
Csembalón kísért: Tamás Attila

Nyír Diák Ki-Mit-Tud?

2010. március 4-5. Nyíregyháza

Vraukó Lili I. díj
Tanár: Potornainé Telenkó Tünde

Erdész Rebeka – ének II. díj
Erdész Dorottya
Tanár: Hajdú Ágota

Berki Zsófia – zongora I. díj
Tanár: Kruppáné Janka Erzsébet

Lukács Roland – trombita I. díj
Zongorakísérő: Takács Julianna
Tanár: Nagy Gyula

Sitku Eszter – hegedű II. díj
Tanár: Szabó Tünde Julia
Zongorakísérő: Tamás Attila

Kántor Kata – zongora négykezes dicséret
Papp Teodóra
Tanáruk: Pólikné Smid Ildikó

X. Országos Zeneiskolai Kürtverseny

2010. március 12-14. Kisújszállás

Pótor Márk III. kcs. III. díj
Tanár: Papp Istvánné
Zongorakísérő: dr. Széles Csabáné

Nemzetközi Ferenczy György Zongoraverseny

2010. március 11-15. Budapest

Kiss Kornélia II. kcs. dicséret

Baksa Zsófia I. kcs. emléklap

Tanáruk: Konrádné Kun Erika

XII. Országos Zeneiskolai Zongoraverseny Nyíregyháza

2010. március 19-22.

IV. korcsoport

Sógor Tamás II. díj
Tanára: Fesztóry Ágnes

Czakó Erik III. díj
Tanára: Pólikné Smid Ildikó

XI. Országos “Alba Regia” Kamarazene Verseny

2010. április 16-18. Székesfehérvár

Béres Enikő gitár ezüst minősítés
Béres Mariann

Felkészítő tanáruk: Czakó Erika

Szabadi Vilmos, a zsűri elnöke a kamarazenei versenyen dokumentumfilmet készített, ahol a legtehetségesebb 12 produkció bemutatásra kerül, és a továbbiakban is figyelemmel kísérik a fejlődésüket.
Külön megtiszteltetés az, hogy ebben a 12 produkcióban a mi zeneiskolánk gitár duója is részt vesz.

VII. Országos Czidra László Furulyaverseny

2010. április 30. – május 2.

Szlovenszki Dóra I. díj
Cseh Annamária II. díj
Tarczali Eliza III. díj
Bessenyei Bea Borsika II. díj
Décsei Réka
Szentpéteri Fanni

Kamaracsoport II. díj
Cseh Annamária
Tarcali Eliza
Tar Regina
Szlovenszki Dóra

Ütőn közreműködött: Szilágyi Márton, tanára: Joó Csaba

Felkészítő tanár: Purné Orha Andrea
a legeredményesebb felkészítő tanári díj

Csembalón kísért: Tamás Attila
a legjobb korrepetitori díj

VIII. Vass Lajos Népzenei Verseny

2010. május 15. Mezőkövesd

Gyermek népzenei együttes arany minősítés
Erdész Dorottya- Erdész Rebeka – Gaál Eszter

Zentai Janka, Deák Mária kiemelt arany fokozat

Ifjúsági Népzenei Együttes

A Kárpát-medencei döntőbe a kiemelt arany fokozatot elért növendékek jutottak tovább.

Tanáruk: Hajdú Ágota

Kodály hangszeres Gála

2010.március 3. Nyíregyháza

I. korcsoport

Nagy Anna zongora I. díj felkészítő tanár: Vasvári Tamás
Ware Lara hegedű I. díj Dávida Jánosné
Tarcali Eliza furulya I. díj Purné Orha Andrea
Raska Viktor vibrafon I. díj Joó Dániel
Szenes Máté gitár I. díj Czakó Erika

Kun Ábel zongora II.díj Jeneyné Právicz Julianna
Taselaar Dániel hegedű II.díj Tündik Judit
Tarek Terézia gordonka II.díj Joó Csabáné
Koncsol Kamilla fuvola II.díj Kádárné Bedő Adrienne
Balázs Dávid vibrafon II.díj Joó Csaba

Baksa Zsófia zongora III.díj Konrádné Kun Erika
Koczkás Boglárka hegedű III.díj Dávida Jánosné
Szabó Balázs gordonka III.díj Körösparti Ágnes
Vinnai Márton kürt III.díj Papp Istvánné

Nagydíj: Lipcsei Bence gitár Czakó Erika
Közönségdíj: Szépréthy Roland gitár Márton László

II. korcsoport

Kruppa Tamás zongora I.díj felkészítő tanár: Pólikné Smid Ildikó
Kiss Kornélia zongora I.díj Konrádné Kun Erika
Minya Vivien hegedű I.díj Suhanyecz Viktória
Vinczler Doroti fuvola I.díj Kádárné Bedő Adrienne
Szigeti Bendegúz vibrafon I.díj Joó Csaba

Pelle Fanni gordonka II.díj Joó Csabáné
Kócs Kata fuvola II.díj Pétercsák Sándorné
Kakuk Tilda fuvola II.díj Szabó Dénesné

Szabó Eszter zongora III.díj Fesztóry Ágnes
Gódor Luca zongora III.díj Pólikné Smid Ildikó
Ware Anna hegedű III. díj Dávida Jánosné
Sigmond Abigél oboa III.díj Nyesténé Raizer Márta
Bíró Dorina fagott III.díj dr. Csiszár Bernadett
Guti Szabolcs vibrafon III.díj Joó Csaba

Nagydíj: Szlovenszki Dóra furulya Purné Orha Andrea
Közönségdíj: Dömötör Sándor vibrafon Joó Csaba

,

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?