Vidám Vikár

Vidám Vikár című programunk, amely a tanévben két-három havonta jelentkezik, a város zeneszerető családjait szólítja meg, célzottan a karonülő gyerekeket. A sorozat 2013 februárjában indult útjára.
A gyermek-világzenei koncert, népmese és játéktevékenység tanáraink és tanulóink közös munkájával, zenei és hangszeres produkcióival egészül ki, amely lehetőséget teremt a színpadi gyakorlatra, szereplésre.
A zene mellett más területek kipróbálására is lehetőséget kínál: mese-, versmondás, mozgásformák. Az ölbéli mondókák, gyermekdalok tanulása, az interaktív zenei készségfejlesztés sajátos tanulást, és egyben kellemes kikapcsolódást jelent.
Részvételi díj: 500Ft/fő, mellyel iskolánk alapítványán keresztül, tehetséges tanulóinkat támogatja.

Kérjük, kövesse figyelemmel honlapunk és közösségi oldalunk híradásait, hogy időben értesüljön programunk megrendezésének időpontjáról.

2013. június 1.