LEGYÉL IDÉN TE IS JÉZUSKA

Kedves Vikáros Tanulók!

Közeledik a karácsony, a szeretet ünnepe.  Ez minden gyermek számára  a legörömtelibb ünnepet jelenti az évben. A  Befogadó és Gyermek Otthonban élő gyerekek karácsonyát próbáljuk szebbé,  meghittebbé varázsolni egy adománygyűjtéssel.
Édességet, vagy ha van jó állapotú könyvetek,  játékotok, amire már nincs szükségetek, amit szívesen elajándékoznátok, szeretettel fogadjuk!
A gyűjtés helye a földszint 8. számú teremben történik naponta 14 és 17 óra  között.
Az adományokat 2018. december 18-án adjuk át személyesen az otthonban a Vikár Diákönkormányzat képviseletében.
Fogjunk össze és tegyük szebbé az ő karácsonyukat is! Örülnénk, ha az adományozásba bekapcsolódnának a kedves pedagógusok és a kedves szülők is.

Információ:
Bereznai Boglárka – Diákönkormányzat elnök