felso

Támop 3.1.7-11/2 harmadik továbbképzés

Képzés címe: A vezetés mestersége a változó közoktatásban
Képzés időpontja: 2012. augusztus 22-23-24
Képzés helyszíne: Felsővárosi Általános Iskola
3200 Gyöngyös, Martinovics u. 2.
Résztvevők az iskolánkból:  Tamás Attila

A továbbképzés célja

A továbbképzés célja, hogy a hallgatók elsajátítsák a korszerű vezetés alapvető elméleti ismereteit és gyakorlati módszereit, fejlesszék a vezetési képességeiket, és legyenek képesek alkalmazkodni a folyamatosan változó környezeti feltételekhez, valamint partnereik elvárásaihoz.

Cél még, hogy a résztvevők ismerjék meg a projektmenedzsment alapelveit, módszereit, melyet alkalmazva képessé válnak az iskolákban felmerülő ötletek megfogalmazását követően a projektek megtervezésére, megvalósítására. Az elsajátított tudást képesek legyenek a projektpedagógia, tantárgytömbösített oktatás megszervezésére alkalmazni.

 

logo