Stúdió

Oktatás-technikus munkatársunk: Pál Tibor
Elérhetősége: vikar.sandor.zeneiskola.05@gmail.com

A Vikár Sándor Zeneiskola jól felszerelt stúdióval rendelkezik, amely alkalmas az intézmény rendezvényeiről hang- és videofelvételek készíteni, s azokat a pedagógusok, tanulók, érdeklődők számára hozzáférhetővé tenni.
A felvételek mp4 formátumban készülnek, így lehetőség van pendrive-on, CD-n vagy DVD-n történő rögzítésre is.
Munkatársunk segítséget nyújt az intézmény pedagógiai, kulturális folyamatában használt oktatástechnikai, informatikai, multimédiás, audiovizuális eszközök naprakész, biztonságos működtetésében, szakszerű kezelésében.
Gondoskodik az eszközök folyamatos felügyeletéről, ellenőrzéséről, karbantartásáról, meghibásodás esetén. Tevékenysége során megfelelő segítséget nyújt a pedagógusoknak, tanulóknak az eszközhasználat területén.
A művészeti oktatáshoz közvetlenül kapcsolódó-, és a kulturális élet hangversenyeiről felvételt készít, mely alapot képez az iskola archív tárának gyűjteményéhez.
Frissíti intézményünk honlapját, részt vesz az intézmény működési dokumentumainak, meghívóinak, bemutatóinak, reklámanyagainak, arculati elemeinek elkészítésében.