Tanulóink sikerei az „Alba Regia” Kamarazene-verseny debreceni válogatóján

Befejeződtek a XII. Országos „Alba Regia” Kamarazene-verseny területi válogatói.
A országos döntőt 2013. április 18-20-án a székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI rendezi meg, ahol az 52 és az 52 pont fölötti pontszámokat elért kamaracsoportok vehetnek részt.
A debreceni területi válogatón sikerrel szerepeltek növendékeink 2013. február 20-án.

A döntőre bejutott a Vikár Sándor Zeneiskola képviseletében a Czakó Erika tanárnő által vezetett gitártrió.
Tagjai: Béres Enikő, Cseke Barbara, Póka Csenge.

Gitáros lányok

A döntőn szintén ott lesz a Vikár Sándor Zeneiskola és a sárospataki Farkas Ferenc Művészeti Iskola közös kamaracsoportja, melynek tagjai:
Gál Panna (fuvola), Batta Eszter (fuvola), Komiszár Vanda (gitár).
A trió felkészítői: Karacs Mónika és Czakó Erika.

A válogatón sikeresen szerepelt Purné Orha Andrea és Czakó Erika közös kamaracsoportja, melynek tagjai:

Szentpéteri Fanni (furulya), Barota Boglárka (furulya), Vízvári Eszter (furulya),
Cseh Annamária Gyöngyvér (furulya), Kovács Beatrix (gitár), Tokárszky Máté (gitár)