felso

Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben

Klasszikus gitárosok Debreceni Találkozója, Országos Verseny

2010. augusztus 8-18. Debrecen

Hagya Henrietta – I. díj
Szilágyi Szabolcs – II. díj

Tanáruk: Czakó Erika

Kárpátaljai Nemzetközi Kamaraverseny

2010. november 4-6. Rzeszów (Lengelország)

Gitár kvartett – III. díj

Póka Csenge
Cseke Barbara
Szilágyi Szabolcs
Dudás Zoltán

Tanáruk: Czakó Erika

VIII. Vass Lajos Népzenei Verseny Kárpát-medencei döntője

Budapest 2010. november

Zentai Janka – Nívódíj

Vikár Sándor Zeneiskola Népzene együttese – Vass Lajos Nagydíj

Erdész Dorottya
Erdész Rebeka
Gaál Eszter
Gyetkó Eszter
Kőrösi Szabó Eszter
Polyák Eszter

Tanáruk: Hajdú Ágota

Erkel Műveltségi Vetélkedő

2010. december 3. Nyíregyháza

I. helyezett

Vikár Sándor Zeneiskola István király csapata:
Aranyos János, Nagy Anna, Szilágyi Boglárka, Sógor Tamás

Felkészítő tanár: Hudivók Marianna

III. helyezett

Vikár Sándor Zeneiskola Petur bán csapata:
Kiss Kornélia, Módis Emese, Pelle Fanni, Tarek Gabriella, Vincler Doroti, Ware Anna

Felkészítő tanár: Joó Csabáné

VI. helyezett

Vikár Sándor Zeneiskola Bánk bán csapata:
Erős Anna, Farkas Fanni, Lászlófi Ádám, Listván Zsófia, Listván Zsuzsanna, Schmied Alíz

Felkészítő tanár: Hudivók Marianna

VII. Országos Verseny Továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára

Területi válogató 2011. február 9. Debrecen

Papp Teodóra I. kcs. – zongora
Berki Zsófia II. kcs. – zongora
Tanáruk: Kruppáné Janka Erzsébet

Drabancz Áron II. kcs. – zongora
Tanára: dr. Széles Csabáné

Kántor Katalin II. kcs. – zongora döntőbe jutott
Tanára: Pólikné Smid Ildikó

Szilágyi Szabolcs I. kcs. – gitár döntőbe jutott
Tanára: Czakó Erika

VI. Országos Népzenei Verseny Területi Válogató

2011. február 15. Nyíregyháza

Szóló kategória
Deák Mária – citera
Dienes Györk Márton – citera
Gaál Eszter – ének továbbjutott
Kucsmár Szintia – citera továbbjutott
Simon Gergő – citera
Stefán Krisztina – citera
Tóth Julianna – ének
Zentai Janka – ének

Énekegyüttes II. kcs. D kat. továbbjutott
Zentai Janka
Drágár Petra
Sárosi Petra
Tóth Julianna
File Beatrix
Dienes György Márton
(Módy Virág) Sipos Evelin
Gaál Eszter

Énekes- hangszeres együttes II. kcs. E kat.
Fadel Áija
Drágár Petra
Kucsmár Szintia
Zentai Janka
Tóth Julianna
Sárosi Petra
Tornai Dorottya
Lengyel Levente
Módy Virág
Polyák Eszter

Énekes – hangszeres együttes III. kcs. E kat.
Simon Gergő
Módy Virág
File Beatrix
Polyák Eszter
Zentai Lili
Tóth Gergely
Sipos Evelin
Gaál Sándor
Felkészítő tanáruk: Hajdú Ágota

Kodály Gálahangverseny

2011. március 10. Nyíregyháza

I. korcsoport

I. díj

Pelle Júlia – gordonka Tanára: Joó Csabáné

Komiszár Vanda – gitár Tanára: Czakó Erika

Kopcsa Flóra – fuvola Tanára: Kádárné Bedő Adrienne

Ádám Ildikó – furulya Tanára: Nyesténé Raizer Márta

II. díj

Jandácsik Ágnes – zongora Tanára: Konrádné Kun Erika

Ware Lara – hegedű Tanára: Tündik Judit

Britschgi Boglárka – hegedű Tanára: Andorfi Orsolya

Tóth Kamilla – fuvola Tanára: Kádárné Bedő Adrienne

Balázs Dávid – vibrafon Tanára: Joó Csaba

III. díj

Hecker Noémi – zongora Tanára: Szabó Antalné

Tesselaar Dániel-hegedű Tanára: Tündik Judit

Máté-Tóth Zsófia – fuvola Tanára: Subertné Palkó Marian

 

II. korcsoport

NAGYDÍJ

Vincler Doroti – fuvola Tanára: Kádárné Bedő Adrienne

I. díj

Nagy Anna – zongora Tanára: Kruppáné Janka Erzsébet

Lipcsei Bence – gitár Tanára: Czakó Erika

Módis Emese- hegedű Tanára: Suhanyecz Viktória

Szilágyi Márton – marimba Tanára: Joó Csaba

II. díj

Tarek Terézia – gordonka Tanára: Joó Csabáné

Tarcali Eliza – furulya Tanára: Bottyán Blanka

Bojtor Réka – fuvola Tanára: Kádárné Bedő Adrienne

III. díj

Széchy Viktória – zongora Tanára: Radó Zsuzsa

Szabó Eszter – zongora Tanára: Fesztóry Ágnes

Pelle Fanni – gordonka Tanára: Joó Csabáné

Soós Előd – hegedű Tanára: Kóti Gergő

Pató Réka – fuvola Tanára: Kádárné Bedő Adrienne

Kakuk Tilda – fuvola Tanára: Szabó Dénesné

Pásztor Emese- fuvola Tanára: Szabó Dénesné

VII. Országos verseny a továbbképző évfolyamra járó tanulók számára

2011. március 11-13. Szentendre

Kántor Katalin – zongora I. díj

Felkészítő tanára: Póliné Smid Ildikó

X. Országos Kodály Zoltán szolfézs – és népdaléneklési verseny 2011. március 11.

Területi válogató – Debrecen

Makay Klára 74 pont továbbjutott Tanára: Hudivók Marianna
Pucsok Tünde 10 pont
Konrád Kíra 47 pont
Nagy Anna 89 pont továbbjutott Tanára: Hudivók Marianna
Orosz Katalin 73 pont
Ware Laura 45 pont
Módis Emese 30 pont
Pelle Fanni Noémi 73 pont

Tarek Gabriella Laila 80 pont továbbjutott Tanára: Joó Csabáné
Ware Anna Júlia 91 pont továbbjutott Tanára: Joó Csabáné
Aranyos János 98 pont továbbjutott Tanára: Hudivók Marianna
Gaál Eszter 75 pont továbbjutott Tanára: Hudivók Marianna
Szilágyi Boglárka 93 pont továbbjutott Tanára: Hudivók Marianna

Nyír – Diák Vetélkedő

2011. március 22-23. Nyíregyháza

Szólóének kategória versenyeredménye:

2. díj Nagy Richárd – Vikár Sándor Zeneiskola (Zrínyi I. Gimn.)
Tanára: Potornainé Telenkó Tünde

Erdész Dorottya és Erdész Rebeka – Vasvári Pál Gimnázium
Tanáruk: Shroff Róbert

3. díj Czegle Noémi – Kölcsey Ferenc Gimnázium
Tanára: Potornainé Telenkó Tünde

Gaál Eszter – Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
Tanára: Hajdú Ágota

A Vikár DÖK különdíja: Gyetkó Eszter – Zay Anna Gimnázium Tanára: Hajdú Ágota

Szólóhangszer kategória versenyeredménye:

1. díj Berki Zsófia Anna (zongora) – Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
Tanára: Kruppáné Janka Erzsébet

Sógor Tamás (zongora) – Kölcsey Ferenc Gimnázium
Tanára: Fesztóry Ágnes

2. díj Szent Imre Gimnázium rock együttese
Szilágyi Szabolcs – gitár Tanára: Czakó Erika
Mocsár Sándor – ütő Tanára: Joó Dániel

Cafe Band – Krúdy Gyula Gimnázium
Czakó Erik – zongora Tanára: Csoba Tünde
Juhász Zsolt – ütő Tanára: Joó Csaba
Révész Tamás – gitár Tanára: Olajos Gábor

3. díj Papp Teodóra (zongora) – Szent Imre Gimnázium
Tanára: Kruppáné Janka Erzsébet

Országos Olasz Fesztivál

2011. március 26. Budapest

Szabó Ádám – zongora I. díj
Tanára: Monori Istvánné

Országos Liszt Ferenc Műveltségi Vetélkedő

a megyei jogú városok és Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata általános és alapfokú művészetoktatási intézményei részvételével
2011. március 31. – ALAPJÁTÉK – Nyíregyháza

I. helyezett
13 -as csapat Vikár Sándor Zeneiskola
1. Kiss Kornélia
2. Módis Emese
3. Pelle Fanni
4. Vincler Doroti
5. Ware Anna

Felkészítő tanár: Joó Csabáné

II. helyezett

6 -os csapat Vikár Sándor Zeneiskola
1. Tarek Gabriella
2. Tarek Teréz
3. Soós Előd
4. Szabó Eszter

Felkészítő tanár: Joó Csabáné

III. helyezett
7 -es csapat Vikár Sándor Zeneiskola
1. Farkas Fanni
2. Listván Zsófia
3. Listván Zsuzsanna
4. Schmied Alíz
5. Tar Boglárka

Felkészítő tanár: Hudivók Marianna

IV. helyezett
15 -ös csapat Vikár Sándor Zeneiskola
1. Konrád Kíra
2. Kristóf Hanna
3. Sivadó Mira
4. Sivadó Rebeka

Felkészítő tanár: Hudivók Marianna

V. helyezett
1-es csapat Vikár Sándor Zeneiskola
1. Bicsár Lili
2. File Beatrix
3. Mátyás Viktória
4. Roma Andrea Júlia
5. Szegedi Eszter

Felkészítő tanár: Henzsel Csabáné

VI. helyezett
5-ös csapat Vikár Sándor Zeneiskola
1. Béres Csenge
2. Béres Zsombor
3. Hegedüs Imola
4. Soós Eszter

Felkészítő tanár: Forgács Zsuzsanna

VI. Országos Népzenei verseny

Gödöllő, 2011. április 8-10.

Kucsmár Szintia III. helyezés

Gaál Eszter dicséret

Énekegyüttes dicséret

Tagjai:
Dienes Györk Márton
File Beatrix
Gaál Eszter
Módy Virág
Tóth Johanna
Zentai Janka

Tanáruk: Hajdú Ágota

I. Kelet- Magyarországi gitárverseny

2011. április 20. Nyíregyháza

I. korcsoport

Komiszár Vanda Kiemelt Nívódíj Tanára: Czakó Erika
Tudja Zsófi Fruzsina Nívódíj Tanára: Molnár Katalin

II. korcsoport

Lipcsei Bence Kiemelt Nívódíj Tanára: Czakó Erika
Béres Enikő Kiemelt Nívódíj Tanára: Czakó Erika
Ferdinánd Milán László Nívódíj Tanára: Márton László

III. korcsoport

Szilágyi Szabolcs Nívódíj Tanára: Czakó Erika
Póka Csenge Nívódíj Tanára: Czakó Erika
Hegedűs Dániel ajándék Tanára: Márton László

IV. korcsoport

Béres Mariann Kiemelt Nívódíj Tanára: Czakó Erika
Cseke Barbara Kiemelt Nívódíj Tanára: Czakó Erika
Dudás Zoltán Kiemelt Nívódíj Tanára: Czakó Erika
Dzsugán Zsolt Nívódíj Tanára: Molnár Katalin

Legjobb felkészítő tanári különdíjban részesült:
Czakó Erika

Tanári különdíjban részesültek:
Molnár Katalin
Márton László

A Fidélio Média Kft különdíját kapta:
Béres Mariann
Felkészítő tanára: Czakó Erika

A verseny nagydíját kapta:
Lipcsei Bence
Felkészítő tanára: Czakó Erika

VII. Országos Zeneiskolai Zenekari Verseny

2011. május 6-8. Gyöngyös

Piccoli Archi Ifjúsági Zenekar Nagyné Ligeti Edit vezetésével I. díj
Piccoli Archi Gyermekzenekar Andorfi Orsolya Mária vezetésével II. díj

II. Kisvárdai Regionális Csellóverseny

2011. május 11.

Nívódíjat kapott:

Szabó Balázs 3. o. Tanára: Béres Angelika

Tarek Ferenc Josef 3. o. Tanára: Joó Csabáné

Kiemelt Nívódíjat kapott:

Pelle Júlia 4. o.

Tarek Terézia Hyatt 4. o.

Pelle Fanni 5. o.

Tarek Gabriella Laila 6. o. Tanáruk: Joó Csabáné

Aranyos János TK. Tanára: Béres Angelika

Micul Virtuóz Nemzetközi Zongoraverseny

Bukarest 2011. május 13-15.

Graholy Dávid I. díj Tanára: Takács Julianna
Szabó Ádám II. díj Tanára: Tamás Attila
Nagy Annabella I. díj Tanára: Radó Zsuzsa

Kodály Zoltán X. Országos Szolfézs és Népdaléneklési Verseny

Debrecen, 2011. május 13-15.

Szolfézsverseny:
IV. korcsoport Aranyos János I. díj
Szilágyi Boglárka II. díj
II. korcsoport Nagy Anna V. díj

Improvizálásért különdíj:
Gaál Eszter
Szilágyi Boglárka

Műdaléneklési verseny:
Aranyos János I. díj
Tanár: Hudivók Marianna

Népdaléneklési verseny
Gaál Eszter I. díj
Aranyos János II. díj
Tanár: Hajdú Ágota

Zongorakísérői különdíj:
Nagy Dávid

Különdíj a Vikár Sándor Zeneiskolának a legtöbb (7) növendék felkészítéséért
Szesztay Zsolt tanári különdíj a legeredményesebb felkészítő tanárnak Hudivók Marianna

Magyar Kórusok és Zenekarok Szövetsége – Kóta
16. Országos népzenei minősítő keretében Térségi szintű minősítő

2011. május 14. Mándok

Térségi: Kucsmár Szintia – citera Kiváló fokozat
Térségi: Simon Gergő – citera Dicséretes fokozat
Térségi: Deák Mária – citera Dicséretes fokozat
Térségi: Tóth Johanna – ének Dicséretes fokozat

Országos: Gaál Eszter – ének Arany fokozat
Országos: Dienes Györk Márton-citera Ezüst fokozat
Országos: Vikár Sándor Zeneiskola Énekegyüttese Ezüst fokozat
Országos: Vikár Sándor Zeneiskola Népzenei Együttese Ezüst fokozat

Felkészítő tanáruk: Hajdú Ágota

IX. Vass Lajos Népzenei Találkozó és Verseny regionális elődöntő

2011. május 14. Mándok

Gaál Eszter Arany fokozat
Dienes Györk Márton Arany fokozat
Kucsmár Szintia Arany fokozat
File Beatrix- Zentai Janka páros Ezüst fokozat

Vikár Sándor Zeneiskola Népzenei Együttese Arany fokozat
Vikár Sándor Zeneiskola Énekegyüttese Arany fokozat
Felkészítő tanáruk: Hajdú Ágota

“Trombita szól, dob pereg”
I. Demecseri Regionális Rézfúvós Fesztivál és Verseny

2011. május 21. Demecser

Mikola Szilárd – kürt II. kcs. I. díj
Vinnai Márton – kürt II. kcs. II. díj

Tanáruk: Nagy Dávid

Roth Előd – trombita I. kcs. II. díj
Schroff Szilárd – trombita II. kcs. I. díj
Gáll Barnabás – trombita III. kcs. I. díj

Tanáruk: Nagy Gyula

Liszt verseny II. forduló

2011. május 31. Nyíregyháza

Az országos kisdöntőre továbbjutott a II-es csapat
Tagjai:
Tarek Gabriella
Tarek Teréz
Soós Előd
Szabó Eszter
Felkészítő tanáruk: Joó Csabáné

,

2 Responses to Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben

  1. Csiszár Detti 2012. 01. 21. at 17:20 #

    Nekem tetszik az új honlap. Lájkolom.

  2. Admin 2012. 01. 24. at 16:03 #

    Köszönjük, Detti! 🙂

Vélemény, hozzászólás?