felso

Ballagásokon a Vikárosok

KÖZPONTI BALLAGÁS NYÍREGYHÁZA

A hagyományokhoz híven idén is megtartották a városi Központi Ballagást. 20 nyíregyházi középiskola 81 kiválasztott diákja vett részt az ünnepségen, amellyel a fiatalok városhoz való kötődését szeretné a városvezetés erősíteni.

Az ünnepségen felléptek népzenész és kürtös növendékeink Hajdú Ágota és Zsupos Gábor felkészítésével, valamint a Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium gitáros növendékei Czakó Erika irányításával.

 

 

 

2019. április 26-án tartotta meg ballagási ünnepségét a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium, ahol hangszeres közreműködőként fellépett intézményünk furulya kamaracsoportja, Purné Orha Andrea felkészítésével.

 

A kamaracsoport tagja: Barota Boglárka, Kereskényi Fanni, Pristyák Zsófia és Szentpéteri Fanni, aki a gimnázium ballagó tanulója.

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?