felso

KIVÁLÓ TEHETSÉGSEGÍTŐ PARTNERSZERVEZET

A Vásárhelyi László Alapfokú Művészeti Iskola 2018. május 25-én a Váci Mihály Kulturális Központban rendezte meg a Szín-Kép-Tárlat és Apraja-Nagyja Gálát.
A rendezvényen intézményünk vezetője Tamás Attila Baracsi Endrétől a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Közgyűlés alelnökétől vette át a „TÉT” – (Tehetség – Érték – Társadalmi megújulás) Regionális Művészeti Tehetségsegítő Tanács Kiváló Tehetségsegítő Partnerszervezet elismerő oklevelét, mely a Vikár Sándor Zeneiskola részére szól, amelynek munkatársai elkötelezettek az integráció és a tehetségsegítés mellett, házigazdái a Mindannyian mások vagyunk! – Tehetségnapnak, tehetségpontként szakmai együttműködő partner a tehetségkonferenciák és rendezvények megvalósításában.

Köszönjük az elismerést a TÉT elnökségének, kiemelten Demarcsek György elnök úrnak és Demarcsek Zsuzsa tehetségpont vezetőnek!

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?