Bizonyítványosztás

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulóink!

2020. június 22-23-án (hétfő-kedd) bizonyítványosztás a Vikár Sándor Zeneiskola – Alapfokú Művészeti Iskolában!
Ebben a tanévben hagyományos tanévzáró ünnepséget a megszokott formában nem tartunk.

A járványügyi helyzet enyhülésére tekintettel lehetővé vált, hogy a tanév lezárásaként újra az iskolába látogatva legyen mód a bizonyítványok átvételére, újra személyes találkozás során búcsúzz el tanárodtól a nyári szünetre.

A pontos időpontokról részletes tájékoztatót a főtárgy tanárok adnak!

Kérünk, hogy amennyiben még nem tetted meg, a bizonyítványosztásra hozd magaddal:

• a nálad lévő könyvtári kölcsönzéseid,
  • a II. félévi térítési díj, tandíj befizetését igazoló bizonylat másolatát (a befizetés elmulasztása a tanulói jogviszony megszűnésével járhat).

A nyári szünetre csak azoknál a növendéknél maradhat iskolai hangszer, akik a 2020/2021. tanévre jelentkezési lapjukat beküldték, térítési-, tandíj tartozásuk nincs, a kölcsönzött könyvtári dokumentumokat visszahozták!

Kérjük, hogy látogatóink tartsák be az alábbi egészségvédelmi szempontokat!

Belépéskor a kézfertőtlenítő használata kötelező!
A tanulók részére szájmaszk viselete NEM szükséges!
18 év alatti tanulót az iskola épületébe maximum 1 fő szülő kísérheti be, amennyiben az indokolt. A szülők részére az intézmény közösségi tereiben a maszk viselése, vagy az orr és a száj egyéb módon való eltakarása kötelező! A szülők, tanulók csoportos találkozását lehetőség szerint kerülni szeretnénk, termenként egyidejűleg maximum 1 szülő – 1 tanuló, vagy maximum 3 tanuló tartózkodhat (aszükséges távolság megtartásával)!
Amennyiben a tanuló, vagy hozzátartozója bármilyen betegség jeleit tapasztalja, a bizonyítványosztáson ne vegyen részt!
Szeretettel várjuk tanulóinkat!

Tamás Attila