ÉRTÉKTÁRBA KERÜLTÜNK

KÖSZÖNJÜK!

Immár két évvel ezelőtt kaptuk azt az örömteli hírt, hogy a jelölést a Nyíregyházi Települési Értéktár Bizottság elfogadta, ezáltal a Vikár Sándor Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola pedagógusainak és tanulóinak kimagasló kultúraközvetítő zeneművészeti tevékenysége egyike lett azon nemzeti értékeknek, amelyre büszkék a város lakói. Az értéktárba vételről szóló emléklapot a mai napon a városnapi ünnepségsorozat keretében adta át Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármestere, Dr. Kovács Ferenc polgármester úr Tamás Attila intézményvezető úr, értékgondok számára.
A rendezvényre meghívást kapott Szabó Tünde Júlia intézményvezető-helyettes, mint javaslattevő. Az ünnepélyes átadót előadásukkal színesítette Purné Orha Andrea és Pur Tibor (Muzsika Zeneiskola) országos furulyaversenyt nyert közös kamaracsoportja.

(Képek: szon.hu – Pusztai Sándor; nyiregyhaza.hu – Szarka Lajos)