Purné Orha Andrea pedagógusnapi elismerésben részesült

Purné Orha Andrea a nyíregyházi Vikár Sándor Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola intézményvezető-helyettese, fafúvós tanára: oboa és furulya hangszereket tanít. Közel huszonöt éve dolgozik iskolánkban, személyében egy szakmailag kiválóan képzett, munkáját hivatásként megélő, a zenei nevelés iránt mélyen elkötelezett pedagógus egyéniséget ismerhettünk meg. Példaértékű tehetséggondozó munkát végez. Az elmúlt évek során sikeres zeneiskolai tanszakot épített ki maga körül. Növendékeivel, kamaracsoportjaival rendszeresen eredményesen vesz részt élettere kulturális életének gazdagításában, országos, megyei és egyéb versenyeken, koncerteken, találkozókon. Ebben a tanévben is kiemelkedő eredményeket értek el Budapesten a XI. Országos Czidra László Furulyaverseny döntőjében, öregbítve ezzel zeneiskolánk és Nyíregyháza hírnevét.

Kívánunk számára további szép sikereket és jó egészséget!