HANG -VERSENY „Ifjú tehetségekért”

HANG -VERSENY „Ifjú tehetségekért” térségi zeneművészeti verseny került megrendezésre a Vikár Sándor Zeneiskolában 2013. június 6-án.

A verseny támogatója: Nemzeti Tehetség Program

2012-2013. tanévben megrendezendő művészeti versenyek támogatására (A pályázat kódja: NTP-MV-12)

A versenyre  4 iskolából 15 növendék nevezett be.

A versenyt bíráló bizottság zártkörű pontozással az alábbi döntést hozta:

I. díj

Pelle Júlia, gordonka, 5. o.  (Vikár Sándor Zeneiskola, Nyíregyháza, tanára: Joó Csabáné, zongora: Jeneyné Právicz Julianna)

IMG_9335q

II. díj

Mikola Szilárd, kürt 3. o. (Vikár Sándor Zeneiskola, Nyíregyháza, tanára: Nagy Dávid, zongora: Jeneyné Právicz Julianna)

III. díj

Dobos Fanni, zongora 5. o.  (Bárdos Lajos Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Fehérgyarmat, tanára: Baksa Szilvia)

IMG_9312q

Különdíj

Raska Viktor, vibrafon 4. o.  (Vikár Sándor Zeneiskola,  Nyíregyháza, tanára: Joó Dániel, zongora: Iváncza László)

Dicséret