felso

Tanulóink Kiskunfélegyházán versenyeztek

2023. április 5-én rendezte meg a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola a IV. Kiskunfélegyházi országos versenyt magyar zeneszerzők vokális és hangszeres műveire.

 A rendezvényen intézményünk egy vonós szólista tanulója és egy fuvós kamaracsoportja vett részt. Kertész Barnabás a szóló kategória 4. korcsoportban képviselte iskolánkat muzikális hegedűjátékával Járdányi Pál művének előadásával. Felkészítő tanára Soltész-Jakimcsuk Ildikó, zongorán kísérte Horányi Tamás.

A Basszuskulcs Fagott Trió a kamara kategória 3. korcsoportjában szerepelt Kerek Gábor Közeledő művével. Előadásukkal III. helyezést értek el. A trió tagjai: Uray Lili Izabella, Györe Janka, Pintér Léna. Felkészítő tanáruk Vatainé Facsar Veronika.

 No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?