TAVASZI VERSENYEK

Népdalének verseny

GRATULÁLUNK!

2022. február 25-én 23. alkalommal került megrendezésre a Vécsey-Vásárhelyi Országos Kamara Néptánc és Népdaléneklési Verseny Nyíregyházán.

Ambrusz Olívia a II. korcsoportban III. helyezést ért el.
Felkészítője: Tirpák Ferenc.

Intézményünket Deák Terézia képviselte a III. korcsoportban, felkészítő tanára: Hajdú Ágota.

Műveltségi vetélkedő

GRATULÁLUNK!

A Magyar Kodály Társaság, az Érdi Tankerületi Központ és az Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola hirdette meg a II. Országos Kodály Zoltán Műveltségi Vetélkedőt a zeneszerző születésének 140. és halálának 55. évfordulója tiszteletére a Megyei Jogú Városok Általános Iskolái és Alapfokú Művészeti Iskolái részvételével.

Intézményünket az első fordulón 2022. február 26-án a Gergely-járás csapatunk képviselte, ahol megosztott második helyen végeztek.

A csapat ragjai: Simon Noémi, Timándi Dóra, Szabó Panna, Bácskai Kata, Roszik Mátè.  Kepics Veronika sajnos nem tudott részt venni a versenyen.

Felkészítőjük: Gyöngyössy Boglárka