felso

Berki Armand kollégánk Kodály Zoltán zenei alkotói ösztöndíjas

GRATULÁLUNK!

Nagy öröm és büszkeség intézményünknek, hogy pedagógusunk, Berki Armand – zeneszerzői munkássága elismeréseként – elnyerte az Emberi Erőforrások Minisztériumának 2022. évi Kodály Zoltán zenei alkotói ösztöndíját.
Az 1984-ben létrehozott Kodály Zoltán zenei alkotói ösztöndíj célja, hogy segítse a fiatal zeneszerzők és zenetudósok pályakezdését, és kedvező feltételeket teremtsen a magas színvonalú alkotótevékenységhez.
A szakmai tevékenységet bemutató dokumentáció egyik eleme volt a pályázó Berki Armand szerzeménye: e-moll zongoranégyes Op. 4.

A felvételen a szerző zongorázik, vonós kollégáival adja elő a művet: Tündik Judit-hegedű, Szabó Tünde Júlia-brácsa, Béres Angelika-cselló.

Berki Armand: e-mol zongoranégyes, Op. 4. (videó)

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?