Hangszert a kézbe 2024. 03. 25-27.

Hét évvel ezelőtt, a sorozat harmadik állomásaként járt először a Hangszert a kézbe Nyíregyházán, majd 2021 szeptemberében a 43. kiállítást is a szabolcsi megyeszékhelyen rendezhettük.

Újabb három év elteltével, március végén, a 79. Hangszert a kézbe kiállítást, a programsorozat 288., 289. és 290. kiállítás napját ismét a Vikár Sándor Zeneiskolában rendezheti a Hangszeresek Országos Szövetsége (HANOSZ) azzal a céllal, hogy a hét hangszercsoportban bemutatott közel 140 hangszer és hangtechnikai eszköz segítségével minél többeket vegyünk rá a zenélésre és a zenetanulásra.

A rendező Hangszeresek Országos Szövetsége

nevében tisztelettel meghívjuk

a Hangszert a kézbe országos rendezvénysorozat 79. állomásának megnyitójára, Nyíregyházára

Helyszín: Vikár Sándor Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola

(Nyíregyháza, Kürt utca 5-11.)

Időpont: 2024. március 25. (hétfő) 11.00 óra

A kiállítást megnyitja Dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza Megyei Jogú Város

alpolgármestere

Köszöntőt mondanak

Dr. Veress Mária, a Nyíregyházi Tankerületi Központ szakmai vezetője

Tamás Attila, a Vikár Sándor Zeneiskola – Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója

Andrásik Remo, a Hangszeresek Országos Szövetségének (HANOSZ) főtitkára

A megnyitót követően vendégeink megtekinthetik azt a hét szekcióban kézbe vehető, több mint száznegyven hangszert, amelyeket a rendezvénysorozat látogatói is kipróbálhatnak.

A rendezvény 2024. március 27-ig látogatható.