felso

Nádasi Dominik 2. helyezést ért el a II. Észak-magyarországi Klarinétversenyen

2012. november 30-án rendezték meg Szendrőn az Ujj Viktor Géza Alapfokú Művészeti Iskolában a II. Észak-magyarországi Klarinétversenyt.

 A versenyen 17 intézményből  négy korcsoportban 29 versenyző vett részt.

A zsűri tagjai voltak: Dr. Szabó János klarinétművész zsűri elnök, a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának klarinéttanára, fúvós tanszékvezetője, a Debreceni Filharmonikus Zenekar szólamvezető klarinétosa, Dr. Szepesi János klarinétművész a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekarának klarinétosa, Novák András a miskolci Szimfonikus zenekar klarinétosa, a Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola klarinéttanára.

 

Intézményünk tanulója, Nádasi Dominik az I. korcsoportban a kilenc induló közül a 2. helyezést érte el. Lukács Bence a II. korcsoportban a 11 induló versenyző között nagyon szépen szerepelt.

Felkészítő tanáruk: Czakó Tamás       

 

Tanulóink

 

 

 

 

 

 

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?