felso

Olajosné Lahocsinszky Ágnes kitüntető címben részesült a központi pedagógusnapon

GRATULÁLUNK!

A Nyíregyházi Tankerületi Központ 2024. május 31-én intézményünkben megtartott központi pedagógusnapi ünnepségén

OLAJOSNÉ LAHOCSINSZKY ÁGNES kolléganőnk az

Év Tehetséggondozó Pedagógusa kitüntető címben részesült.

A legkisebb korosztály, az előképzős növendékek felkutatása, bevonzása az iskolába, a zenei képzés egyik legfontosabb tevékenysége. Mindennapi munkájával nagyban hozzájárul az utánpótlás neveléséhez és a szakmai munka megalapozásához. Tanítványai kiemelkedő számban az intézményi programjaink rendszeres, színvonalas produkciót nyújtó közreműködői.

Gratulálunk az elismeréshez, további sikeres munkát kívánunk!

Fotó: Olajosné Lahocsinszky Ágnes zeneismeret szakos tanárnő Tamás Attila igazgatóval

 

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?