felso

TAMÁS ATTILA A MAGYAR MŰVÉSZETOKTATÁSÉRT DÍJ KITÜNTETETTJE

A Magyar Művészetoktatásért díj kitüntetettje Tamás Attila a Vikár Sándor Zeneiskola intézményvezetője – adtuk hírül 2020 decemberében.
A Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetsége és a Magyar Zeneművészek és Táncművészek Szakszervezete által létrehozott szakmai Kuratórium TAMÁS ATTILA részére, a magyar művészeti nevelés-oktatás terén kifejtett több évtizedes kiemelkedő színvonalú és eredményes munkájáért a „MAGYAR MŰVÉSZETOKTATÁSÉRT” díjat adományozza. (2020. március 21.)

A díjátadásra 2021. november 13-án, szombaton került sor a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetsége fennállásának 30 éves jubileuma alkalmából megrendezett ünnepségen a Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola dísztermében.

Szeretettel gratulálunk az elismeréshez, a díjazott eddigi munkájához! További szép sikereket kívánunk!


No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?