felso

VI. ORSZÁGOS ZENEISKOLAI OBOAFESZTIVÁL és TEHETSÉGNAPON jártunk

A Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetsége – Iskola kapun kívüli program – az Oboás Társaság Alapítvány és a Józsefvárosi Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola hirdette meg a VI. ORSZÁGOS ZENEISKOLAI OBOAFESZTIVÁL és TEHETSÉGNAP-ot, amely 2018. április 21-én került megrendezésre Budapesten a Józsefvárosi Zeneiskola Dísztermében.

Intézményünket öt tanuló képviselte a programon.

Eredményeik:

Tatár Hanga 1. o. – ezüst minősítés
Gerle Virág 2. o. – bronz minősítés
Felkészítőjük: Bottyán Blanka

Batári Noémi 3. o. – arany minősítés
Kalmár Villő 4. o. – arany minősítés
Dudás Panni 6. o. – ezüst minősítés
Felkészítőjük: Nyesténé Raizer Márta

Zongorán közreműködött: Iváncza László

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?