felso

VIKÁR KARÁCSONY 2022 – Összefoglaló

VIKÁR KARÁCSONY 2022 elnevezésű rendhagyó ünnepi hangversenyre vártuk a kedves közönséget 2022. december 17-én, szombaton 17 órától zeneiskolánk hangversenytermébe.

Az idén elsőként meghirdetett jótékonysági koncert a zeneiskola valamennyi tanszakának részvételével, a legkiemelkedőbb tehetségű gyerekek és a művésztanárok közreműködésével valósult meg. A műsorban néhány ismert karácsonyi dallamon kívül megszólaltak egyházi, népzenei, klasszikus zenei és modernebb kompozíciók egyaránt. A szóló előadási darabok mellett kamarazenei, zenekari produkciók is színesítették az esetet, melyet a fellépők közös összevont együttese zárt. A szombat esti programon részt vett Gulyás Attila a Móricz Zsigmond Színház Junior Prima Díjas színművésze. A műsort Kovács Kriszta a Kölcsey Televízió munkatársa vezette.

A támogatói jegyek megvételével a résztvevők a zeneiskola idei tanévi tehetséggondozó programjainak megvalósítását segítik.

Köszönjük!

 

(További képek: https://www.facebook.com/vikarsandorzeneiskola)

 

 

,

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?