felso

Vonósaink újra remekeltek, ezúttal nemzetközi versenyen

GRATULÁLUNK!

2024. március 24-én ,,Amikor a tücskök ciripelnek” néven került megrendezésre Szerbiában, Topolyán a 16. Nemzetközi Vonósverseny. Intézményünk két együttese kamarazene kategóriában vett részt a jeles eseményen. A hegedű duó – Bacsik Gabriella Alma és Kertész Barnabás – Berki Armand tanár úr zongora kíséretével I. helyezésben részesült. Felkészítő tanáruk Soltész-Jakimcsuk Ildikó. A vonósnégyes, melynek tagjai: Kertész Barnabás, Gergely Márta, Gergely Huba, Kegye Lili ugyancsak I. helyezést ért el. Felkészítőjük Kóti Gergő.

A nyíregyházi delegációt a topolyai partnerintézmény nagyon szívélyes fogadtatásban részesítette, a versenynap után egy rövidke szervezett kiránduláson is részt vehettek.

 

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?