felso

Őszi versenyek eredményei

2021. október 23-ána járványhelyzet miatt immár két alkalommal elhalasztott „Hagyományos régiók – Régiók hagyománya” XIII. Vass Lajos Népzenei Verseny Kárpát-medencei Gyermek Ifjúsági Döntőjét rendezték meg Budapesten. A versenyen intézményünk tanulójaDEÁK TERÉZIA (népi ének) kiemelt nívódíjat kapott. Felkészítő tanára: Hajdú Ágota. 

Iskolánk alapítványa a Zenekultúra Támogatásáért Alapítvány képviseletében valamint a Csoóri Sándor Alap támogatásával Gaál Blanka (népi ének) és Majoros Ditta (cimbalom) szintén kiemelt nívó díjban részesült. 

 

 

2021. november 6-7-én került megrendezésre Budapesten a X. Ferenczy György Zongoraverseny. Tanulónk, Domut Adrián a III. korcsoportban sikeres felkészüléséért elismerő oklevélben részesült. Felkészítő tanára: Tóth Olga. 

 

 

2021. november 26-28-án került megrendezésre a II. Orbán+Nemzetközi Zongoraverseny Szentendrén aVujicsics Tihamér Zeneiskolában. Intézményünket két tanuló képviselte szép zongorajátékával a második korcsoportban: Császár Tanaka Villőé s Szanyi Anna. 

Felkészítő tanáruk: Pólikné Smid Ildikó. 

 

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?