felso

A TÉRÍTÉSI– ÉS TANDÍJ BEFIZETÉS MÓDJA

2020/2021. TANÉV II. félév

A térítési- és tandíj befizetés félévenként előre elkészített számla ellenében történik átutalásos befizetéssel. Az elkészült számlákat a szülők részére a főtárgytanárok továbbítják. Az átutalás során a beazonosítás miatt a közlemény rovatban a számla alján szereplő félkövér betűvel kiemelt KRTE számot kell feltüntetni.
Amennyiben az átutalásos befizetés a szülők részéről nem megoldható, egyedileg készpénz átutalási megbízással (csekk) is teljesíthető. Az átutalás igazolásáról szóló bizonylatot a következő e-mail címre kérjük elküldeni:

info@vikarzeneiskola.hu

Az összeg beérkezésének határideje: 2021. március 15.

Nyíregyháza, 2021. február 22.

Tamás Attila
intézményvezető

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?