felso

Intézményünk sikeres pályázatot nyújtott be „Legyen a zene mindenkié” címmel

Intézményünk sikeres pályázatot nyújtott be az Emberi Erőforrás Minisztériuma megbízásából a Wekerle Sándor Alapkezelő és az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet által „A tehetséges fiatalok felkészítését végző, kiváló programmal dolgozó alapfokú művészetoktatási intézmények támogatása” címen NTP-AMI-11 kódszámmal meghirdetett pályázatra „Legyen a zene mindenkié” címmel.

Egymással párhuzamban szekcióüléseket, konferenciákat, szakmai előadásokat tartunk 2012. június 20-án, 21-én és 25-én.

Június 25-én A fotel című lírai játék bemutatója látható a zeneiskola nagytermében.

A csatolt meghívókon megtekinthetők a részletes programok.

A fotel lírai játék egy felvonásban

Július 20-21. program

Július 25. porgram

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?