felso

Megjelent a Kürt-szó 24. száma!

Kedves Gyerekek, Szülők, Kollégák, a Vikár Sándor Zeneiskola Vendégei, Koncert-látogatói!

Örömmel tudatjuk, hogy megjelent iskolánk és a Zenekultúra Támogatásáért Alapítvány közös lapjának új száma, mely honlapunkon is olvasható, de akik szívesen kézbe vennék papír formában, kérjük őket jöjjenek be intézményünkbe!

Ez a kiadvány értékeket tartalmaz. Olyan értékeket, amelyek intézményünk növendékeinek és tanárainak kollektív munkáját tükrözi, amelyek – úgy gondoljuk-, mindannyiunk közös öröme és büszkesége!

Ehhez képest csupán olyan „ellenértéket” kérünk, ami jelképesnek tekinthető, és ami nem jelentene mást, mint pozitív visszajelzést a gyerekek és a tanárok munkája felé
A lap ára 200,- Ft. A portán található a „Kürt-szó becsület kassza”. Ebbe kerülhetnek a pénzérmék, miután az iskola munkájára kíváncsi olvasó kézbe veszi az újságot. Reméljük, mindenkinek elnyeri tetszését!

Kellemes nyári szünetet kívánnak az újság szerkesztői!
No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?