felso

Jelentkezés a hangverseny-látogatók listájára

Tisztelt Hangverseny-látogató!

A Vikár Sándor Zeneiskola évek óta kettős feladatot lát el. Fő célunk a zenei oktatás-nevelés, a zeneszerető, hangverseny-, színház- és operalátogató fiatalság nevelése és a zenei pályára való felkészítés. Másik feladatunk a komolyzenei hangversenyek szervezése. A zeneiskola 180 főt befogadó hangversenyterme és a 90 főt befogadó Piccoli Archi terme nyitva áll a komolyzenét szerető közönség előtt. A hangversenytermek elsősorban kamarakoncertek rendezésére alkalmasak valamint itt rendezzük meg növendék hangversenyeinket is.

Célunk, hogy a regisztrált hangverseny-látogatók részére rendszeresen és időben küldjük meg hangversenyeink meghívóit.

Tamás Attila
intézményvezető


reg

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?