felso

Tehetségfejlesztés stratégiai játékokkal

A táblajáték a tanulás, a kikapcsolódás, a gondolkodásfejlesztés, a tehetséggondozás kiváló eszköze. A táblás játékokon keresztül szerzett ismeretek logikus gondolkodásra, következésre nevelnek. A játék során döntéseket kell hozni melynek következményei végigkísérik a játék minden pillanatát. A játékok szabálykövetése közben számtalan új ismeretanyag adható át, mely során nem érzékelik a gyermekek a tanulás fáradtságát. A táblajátékot játszó gyermekeknek megnő az igazságérzetük,nyíltabbakká, bátrabbakká válnak. A játék az egész személyiségre hatással van.

Játékos tehetséggondozó programunkra szeretettel várjuk zeneiskolás növendékeinket, szüleiket, testvéreiket.

A Vikár Sándor Zeneiskola, a Hangforrás Tehetségpont és az Aranymetszés Kulturális Egyesület közös programja.
Helyszín: Vikár Sándor Zeneiskola, Nyíregyháza, Kürt u.5-11. Emelet 5.
Időpont: 2014. október 18. szombat. 14.00-17.00

A program díjmentes.

Tehetsegfejlesztes plakat3

No comments yet.

Vélemény, hozzászólás?